Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

Dzień Edukacji Narodowej

Ocena 0/5

14 października odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Pod hasłem „Dziękujemy…” uczniowie klas III a i III b zaprezentowali program artystyczny, w trakcie którego każdy pracownik poczuł się wyróżniony i doceniony. Występy były przeplatane utworami muzycznymi, które przedstawili najbardziej uzdolnieni muzycznie uczniowie klas III. Na koniec uroczystości pani dyr. Anna Podeszwa złożyła wszystkim pracownikom i uczniom życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz podziękowała uczniom i nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości.                                                                            

                                                                                                  Beata Oślizło

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności