Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

„Klub Młodego Fotografa” – zajęcia fotograficzne w klasie III b #Laboratoria Przyszłości

Ocena 0/5

W kolejnych miesiącach - lutym i marcu kontynuowaliśmy w naszej klasie zajęcia fotograficzne. Uczniowie zgłębiali tajniki fotografii portretowej, zarówno w pomieszczeniach szkolnych, jak i w terenie. Niektórzy z uczestników spełniali się jako fotografowie, inni wcielili się w rolę modela – śmiechu, pozowania i dziwnych min nie zabrakło. Podczas zajęć uczniowie kilkakrotnie udawali się w plener, by próbować uchwycić na zdjęciach zwiastuny wiosny.

Zapraszamy do galerii zdjęć wykonanych przez uczniów klasy III b.

#Laboratoria Przyszłości

 

Agnieszka Kuczka

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności