• basn3.jpg
 • DSCF0941.jpg
 • DSCF0945.jpg
 • DSCF0961.jpg
 • DSCN1170.jpg
 • IMG_0039.JPG
 • img_0101_3.jpg
 • Obraz 257.jpg
 • P1180164.JPG
 • PB250066.JPG
 • PB250074.JPG
 • PB250080.JPG
 • PB250089.JPG
 • PB250097.JPG
 • PB250099.JPG
 • PB250101.JPG
 • PB250103.JPG
 • PICT0028.jpg
 • pict0075.jpg
 • PICT0091.jpg

Fundusze Europejskie, Unia Europejska, Śląskie

 

Drogi Darczyńco,

w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami!

Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę. Będziesz mógł o tym przeczytać w Prezencie.

Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina (oznaczona numerem SLA-3214-573803), wolontariusz, który się nią opiekował chcą teraz obdarować Ciebie.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

Rodzina z radością i nieukrywanymi emocjami czekała na woluntariuszy Szlachetnej Paczki.

Najmłodszy syn dostał nawet gorączki z powodu wrażeń tego dnia. Bardzo ucieszył się z karetki zdalnie sterowanej. Poprzednią stracił w pożarze. Mama była ogromnie zadowolona z wagi oraz miksera. Stwierdziła, że czas piec świąteczne ciasteczka. Starszy syn nie spodziewał się nowego garnituru na maturę, bardzo dziękował za prezent Darczyńcom. Wszyscy razem wzruszyli się informacją, że tej zimy nie zmarzną i prądu też im nie odetną, bo Darczyńca postarał się, aby te święta były wyjątkowe.

Co chce przekazać wolontariusz?

Serdecznie dziękuję Darczyńcom za ten piękny czas, który połączył nas w pomaganiu tej rodzinie. Jeden człowiek nie znaczy wiele, ale jak połączymy wielu to efekty mogą być ogromne. Wesołych i Szczęśliwych Świąt dla wszystkich, którzy pomagali. Liczę ,że to nie jest nasza ostatnia współpraca, pomaganie jest dobrem, które się pomnaża.

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

Rodzina chyli czoło i z serca dziękuje za wyjątkową pomoc. Są bardzo szczęśliwi, że ich los nie jest ludziom obojętny. Życzą, aby dobro wróciło do tych, którzy przyczynili się do wspaniałych dla nich Świąt.

Dziękujemy!

Zespół SZLACHETNEJ PACZKI