• basn3.jpg
 • DSCF0941.jpg
 • DSCF0945.jpg
 • DSCF0961.jpg
 • DSCN1170.jpg
 • IMG_0039.JPG
 • img_0101_3.jpg
 • Obraz 257.jpg
 • P1180164.JPG
 • PB250066.JPG
 • PB250074.JPG
 • PB250080.JPG
 • PB250089.JPG
 • PB250097.JPG
 • PB250099.JPG
 • PB250101.JPG
 • PB250103.JPG
 • PICT0028.jpg
 • pict0075.jpg
 • PICT0091.jpg

Fundusze Europejskie, Unia Europejska, Śląskie

Kochane dzieci, Drodzy Rodzice

Rozpoczynamy kolejny tydzień spotkań na odległość. Mamy nadzieję, że minione Święta Wielkanocne, były dla Was spokojne i przyjemne. Dziękujemy za zaangażowanie, za każde miłe słowo, za przesłane zdjęcia, informacje zwrotne od Was. Cieszymy się i doceniamy, ze przy natłoku codziennych obowiązków i zadań, także o Nas pamiętacie.

Poniżej zostały umieszczone tematy zajęć, które będą realizowane w najbliższym czasie oraz propozycje linków do ciekawych zabaw plastycznych, zajęć kreatywnych, kart pracy, gier dydaktycznych. Nauczyciele tak jak do tej pory, będą do Państwa wysyłać propozycje zabaw i aktywności. Proszę jednak pamiętać, że dziecko świetnie rozwija się poprzez codzienne wykonywanie domowych czynności. Zachęcajmy je do sprzątania, gotowania, prac ogrodowych. Może warto byłoby założyć z dzieckiem swój własny ogródek.  Warto zapytać dziecko „na co masz ochotę?”, „ co chcesz teraz robić?”. Wykorzystajmy ten czas na wspólne prace i zabawy z dzieckiem.

Chętnych rodziców, którzy skorzystają z naszych propozycji, zapraszamy do przesyłania zdjęć, ilustracji  na maile podane przez wychowawców. Zostaną one umieszczone na stronie internetowej naszej placówki.

 

Pozdrawiamy i życzymy Wszystkim zdrowia i wytrwałości

 

Tematy, które będą realizowane w dniach 14 do 17 kwietnia oraz od 20 do 24 kwietnia

Krasnale

 1. Mali ekolodzy
 2. W świecie bajek. Nasi ulubieni bohaterowie z bajek

Elfy

 1. Mali ekolodzy
 2. W gospodarstwie

Pszczółki

 1. Dbamy o ziemię
 2. W świecie bajek i baśni

Motylki

 1. Mali ekolodzy
 2. W gospodarstwie wiejskim

Gumisie i Smerfy

 1. Niezwykły świat zwierząt
 2. Dbamy o środowisko wokół nas

 

Propozycje ciekawych linków na najbliższe dni:

Darmowa książka elektroniczna na temat koronawirusa. Pomocna w wyjaśnieniu dzieciom obecnej sytuacji. Zachęcamy do jej obejrzenia.

Dzieci poznają nuty, numery alarmowe, słowa w języku angielskim, uczą się liczyć, czytać, określać nazwy miesięcy czy poznawać godziny na zegarze.

Portal w całości poświęcony terapii pedagogicznej z elementami integracji sensorycznej zawierający m. in. filmy, ćwiczenia, nagrania audio.

Filmy edukacyjne na różne okazje

Edukacyjne zabawy, bajki, wiersze multimedialne

      Karty pracy, opowiadania, bajki, ciekawe pomysły

Propozycje różnych prac plastycznych

Gry dydaktyczne, prace plastyczne

 • http://tajemniczakuchnia.pl/

Filmy, pomysły, przepisy, animacje, kolorowanki

 Karty pracy, karty do zajęć ruchowych, opowiadania, piosenki itp.

Wychowanie fizyczne dla dzieci