• basn3.jpg
 • DSCF0941.jpg
 • DSCF0945.jpg
 • DSCF0961.jpg
 • DSCN1170.jpg
 • IMG_0039.JPG
 • img_0101_3.jpg
 • Obraz 257.jpg
 • P1180164.JPG
 • PB250066.JPG
 • PB250074.JPG
 • PB250080.JPG
 • PB250089.JPG
 • PB250097.JPG
 • PB250099.JPG
 • PB250101.JPG
 • PB250103.JPG
 • PICT0028.jpg
 • pict0075.jpg
 • PICT0091.jpg

Fundusze Europejskie, Unia Europejska, Śląskie

Szanowni Państwo,

zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Edukacji Narodowej, od 25 marca rozpoczęłyśmy pracę z naszymi wychowankami z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. 

W związku z tym otrzymali Państwo  zaproszenie do skorzystania z materiałów edukacyjnych wysyłanych drogą mailową przez wychowawców grup przedszkolnych. Opiekunów, którzy do tej pory nie byli zainteresowani  taką współpracą bardzo zachęcamy, aby ją  nawiązać. Wystarczy skontaktować się z  wychowawcą w celu podania swojego adresu poczty elektronicznej.

W mailach nauczyciele przesyłają propozycje zabaw i zajęć zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego oraz planem pracy. Proponowane zabawy i zajęcia rodzic może wykonać z dzieckiem w danym dniu lub w dowolnym czasie w ciągu tygodnia. Nauczyciele wysyłają materiały zawierające m. in. zabawy, piosenki, wiersze, opowiadania i ciekawe propozycje prac plastycznych.

Wiemy, że zorganizowanie opieki nad małymi dziećmi w tym trudnym czasie nie jest łatwe, dlatego  staramy się Państwa wesprzeć, wysyłając  w/w propozycje zagospodarowania dzieciom wolnego czasu w ciekawy sposób - nadmiernie ich nie obciążając.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji pracy poszczególnych grup można uzyskać kontaktując się z wychowawcami lub śledzić stronę naszej szkoły: Menu Gminne Przedszkole w kategorii  „Domowe przedszkole na czas kwarantanny”(nowość).

Gorąco zachęcamy  do korzystania z przygotowanych przez nauczycieli materiałów. Jeżeli macie Państwo pytania lub chcielibyście podzielić się spostrzeżeniami oraz efektami pracy z dzieckiem, zapraszamy do wysyłania informacji oraz zdjęć na adres mejlowy podany przez wychowawcę lub za pośrednictwem Messangera i WhatsApp’a.

.

Serdecznie dziękujemy za zrozumienie, zainteresowanie oraz za  fotorelacje z Waszych wspólnych zabaw w domu :) :) :)

 

 Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia dla Was i Waszych bliskich.

 Dyrektor, wychowawcy i nauczyciele Gminnego Przedszkola w Połomi